REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Cztery żywioły – trendy 2017 PPG

Na sezon 2017 firma PPG przygotowała cztery zestawy kolorystyczne, które odpowiadają czterem żywiołom. Łączy je jedno – w każdym z nich ważną rolę odgrywa Kolor Roku 2017, stonowany, ale i efektowny Violet Verbena.

trendy 2017 PPG

Fot. arch. PPG

Hourglass. Żywioł ziemi – klasyczna paleta ze współczesnym twistem, stabilna i kolorystycznie wyważona. Bogate, eleganckie odcienie jak Burgundy Wine, Old Mill Blue czy Castle Stone spotykają się tu z kolorami neutralnymi, takimi jak Pearl czy Go To Gray. Dobrym dopełnieniem tego zestawu będą drewno, marmur czy kamień.

Paleta Hourglass

Paleta Hourglass

Es/Sence. Żywioł wody – dlatego dominuje tutaj czystość i prostota. To opcja dla klientów, którzy stawiają na minimalizm i marzą o spokojnym, odprężającym wystroju. Wodniste błękity, bujne zielenie i inne delikatne odcienie charakterystyczne dla tego zestawu – takie jak Sea Mist, Ancestral, Almond Cream czy Simply Elegant – tworzą łagodny i odświeżający nastrój.

Paleta Es/Sence

Paleta Es/Sence

Impower. Żywioł ognia – jest to więc burzliwy wystrój, w którym spotykają się zarówno głębokie tony, jak i delikatne barwy neutralne. Łączy różne style i temperamenty, pozwala na łączenie bardzo różnego umeblowania i skrajnych odcieni. Spotykają się tu mocne kolory takie jak Azure Tide, Cenote, Red Licorice czy Crushed Pineapple i neutralne, jak Willow Tree, Gray Violet, Silver Screen czy Violet Verbena.

Paleta Impower

Paleta Impower

Biocentric. Żywioł powietrza – zestaw, któremu przyświeca idea, że wszyscy jesteśmy połączeni. Pojawiają się tu odcienie zainspirowane przestrzenią kosmiczną i kolory organiczne, takie jak Spinachi Salad, Blueberry Muffin czy Enchanting Eggplant. Dopełnienie stanowią ciemne i tajemnicze Black Flame, Cavalry i Witchcraft, które doskonale komponują się z Violet Verbena. Efekt? Współczesna elegancja, niezobowiązujący szyk.

Paleta Biocentric

Paleta Biocentric

Źródło: PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA