REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

CoSI 2019 – ruszyło przyjmowanie zgłoszeń

W czerwcu w Holandii odbędzie się kolejna, 15. już edycja CoSI – jednej z najważniejszych w Europie konferencji poświęconych badaniom oraz rozwojowi technologicznemu farb i powłok. Osoby zainteresowane wystąpieniem mogą już nadsyłać zgłoszenia.

konferencja CoSI 2019

Fot. geralt / pixabay.com

Konferencja Coatings Science International Conference (CoSI) skierowana jest do badaczy i technologów zajmujących się powłokami – zarówno jako reprezentanci przemysłu, jak i nauki. Mogą być to chemicy zajmujący się materiałami, polimerami lub formułami farb, a także specjaliści od inżynierii powierzchni, projektanci czy decydenci z branży.

Prezentacje konferencyjne wybrane zostaną na podstawie nadesłanych abstraktów. Oprócz przedstawicieli świata nauki serdecznie zapraszani są również specjaliści zatrudnieni w przemyśle. Zgłoszenia przyjmowane są do 14 grudnia 2018. Konferencja CoSI 2019 odbędzie się w dniach 24-29 czerwca 2019 w Noordwijk w Holandii. Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA