REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Colorful Communities na Węgrzech

W tym roku koncern PPG ma ukończyć kolejne 75 projektów w ramach akcji Colorful Communities. Najnowszym z nich było odmalowanie szkoły podstawowej w Kecskemét na Węgrzech.

Colorful Communities PPG Węgry

Fot. arch. PPG

140 wolontariuszy spędziło trzy dni malując plac zabaw oraz osiem sal o powierzchni ścian i sufitów prawie 2000 m2. Firma włożyła w ten projekt ok. 20 000 $, fundując 460 litrów wodorozcieńczalnej farby Héra Prémium oraz wodorozcieńczalnej emalii Trinát Aqua.

W ramach inicjatywy Colorful Communities wolontariusze PPG odmalowują szkoły i place zabaw w miejscowościach na całym świecie, gdzie mieszczą się zakłady koncernu. Akcję przeprowadzono już w kilkudziesięciu miastach, m.in. w Cieszynie. Plan 2017 jest ambitny – do końca roku firma chce ukończyć aż 75 nowych projektów.

Źródło: PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA