REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Chromowane wykończenie bez chromowania

Nowa, połyskliwa farba proszkowa od AkzoNobel Performance Coatings pozwala uzyskać wykończenie na wzór powierzchni chromowanej. Taniej i przyjaźniej środowisku!

chromowane wykończenie Interpon Cr

Fot. arch. AkzoNobel

Interpon Cr, część linii farb proszkowych Interpon od AkzoNobel, łączy wykończenie przypominające do złudzenia powierzchnię chromowaną z doskonałą jakością dwuwarstwowej powłoki proszkowej. Jest to świetna opcja do dekoracyjnego malowania mebli i innych elementów wystroju.

Niezwykły efekt chromowanego metalu powłoka zawdzięcza połączeniu warstwy bazowej o wysokim współczynniku odbicia światła oraz przezroczystego lakieru chroniącego także przed odciskami palców. AkzoNobel postawił na tę technologię, ponieważ wykończenia metaliczne w wystroju wnętrz są coraz bardziej popularne. Jest to również element strategii Planet Possible, której celem jest uzyskiwanie nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań przy wykorzystaniu minimum surowców.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA