REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Centrum Innowacji Clariant we Frankfurcie

Firma Clariant otworzyła nowe centrum innowacji we Frankfurcie w Niemczech. W budowę placówki zainwestowano około 100 mln euro.

Clariant

Fot. arch. Clariant

Nowe centrum znajduje się w obrębie największego zakładu produkcyjnego Clariant, na terenie Industriepark Höchst. Zajmuje 36 000 m² a zatrudnienie w nim znajdzie około 500 osób – naukowców oraz pracowników administracyjnych i biznesowych.

Korzystając z bardzo korzystnego położenia, w samym sercu regionu Ren-Men, placówka ma się stać nie tylko miejscem opracowywania nowych technologii oraz testowania farb i lakierów, ale również pełnić funkcje administracyjne i biurowe, służyć jako punkt spotkań dla gości z zagranicy oraz sprzyjać ogólnie pojętej wymianie myśli i informacji w obrębie firmy.

Źródło: Clariant

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA