REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Cavenier od San Marco – prostota i elegancja

Nowy system malarski Cavenier od San Marco oferuje cały szereg nowoczesnych, a zarazem eleganckich efektów dekoracyjnych.

Cavenier San Marco

Fot. arch. San Marco

Cavenier sprawdzi się zarówno na ścianach gładkich, jak i nierównych i chropowatych. Nowy system San Marco sprawia, że nawet nierówności prezentują się niezwykle efektownie.

System łączy prostotę z elegancją, nowoczesność z szykiem, i oferuje wiele możliwości dekoracyjnych w zależności od kreatywności i doświadczenia malarza. Perłową farbę nanosić można w jednej lub dwóch warstwach, uzyskując piękne i miłe w dotyku wykończenie.

Źródło: San Marco

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA