REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Carboline przejmuje Strathmore i American Coatings

Firma Carboline ogłosiła, że przejmuje linie produktowe Strathmore oraz American Coatings. Dzięki temu posunięciu firma będzie mogła rozszerzyć swoją ofertę oraz umocnić pozycję na rynku powłok przemysłowych, nie tylko w USA, ale i na świecie.

Carboline Strathmore American Coatings

Przejęty przez Carboline Strathmore specjalizuje się w produkcji powłok dla przemysłu kolejowego.
Fot. mirokola / pixabay.com

Strathmore to producent wysokiej jakości powłok przeznaczonych głównie dla przemysłu kolejowego, ale również olejowo-gazowego, morskiego i innych. Na rynku działa od roku 1942. Marka American Coatings, która została zakupiona przez Strathmore w 2014 roku, specjalizuje się natomiast w profesjonalnych powłokach zewnętrznych i wewnętrznych do zastosowań przemysłowych, w tym m.in. produktach do zabezpieczania zbiorników oraz farbach posadzkowych.

Dzięki przejęciu Carboline uzupełni i poszerzy swoją ofertę farb przemysłowych. Strathmore pozostanie niezależną marką podlegającą od tej pory Carboline. Jej klienci będą mogli liczyć na większą liczbę punktów dystrybucji oraz produkcję na szerszą, światową, skalę.

Źródło: Carboline

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA