REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Budowlana Marka Roku – dwie nagrody dla Tikkurili

Wśród producentów wyróżnionych w ramach tegorocznej edycji plebiscytu Budowlana Marka Roku znalazła się również firma Tikkurila. Została ona wyróżniona za swoje farby dekoracyjne oraz jako Marka Przyjazna Fachowcom.

Budowlana Marka Roku Tikkurila

Fot. Tikkurila

Jak się okazuje, produkty marki Tikkurila są jednymi z najchętniej wybieranych przez wykonawców. Firma otrzymała nagrodę Brązowa Budowlana Marka Roku w kategorii „Farby dekoracyjne wewnętrzne”, a dodatkowo przyznano jej tytuł Marki Przyjaznej Fachowcom.

Tegoroczna edycja Budowlanej Marki Roku jest już jedenastą. Ranking sporządzany jest co roku przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku – na podstawie wyników ankiet, przeprowadzanych telefonicznie wśród fachowców. Badani mają odpowiedzieć na trzy pytania – o marki, które stosują najczęściej, marki, które wyróżniają się jakością na tle konkurencji oraz marki o najlepszym stosunku cena / jakość.

Źródło: Tikkurila

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA