REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Brytyjscy producenci nie martwią się Brexitem

Jak pokazują wyniki najnowszego sondażu Brytyjskiej Federacji Powłok (BCF), mimo Brexitu brytyjscy producenci farb optymistycznie patrzą w przyszłość. Ich obecne prognozy są niemal tak samo pozytywne, jak w roku 2016.

brytyjscy producenci Brexit sondaż BCF

Fot. Elionas2 / pixabay.com

W sondażu pytano producentów o ich prognozy na rok 2018 dotyczące sprzedaży, zatrudnienia oraz inwestycji w porównaniu z rokiem 2017. Aż 80% wytwórców przewiduje wzrost sprzedaży farb w Wielkiej Brytanii w tym roku. BCF ostrzega jednak, że może być to cisza przed burzą. Jak mówi Tom Bowtell, przewodniczący organizacji:

Fakt, że producenci wchodzą w nowy rok z tak dużą dawką optymizmu jest oczywiście dobrym znakiem dla branży, trzeba jednak mieć na uwadze, że możemy napotkać duże problemy, jeśli Brexit nie zostanie odpowiednio przeprowadzony. Brytyjska Federacja Powłok zrobi oczywiście wszystko, by zapewnić przemysłowi farb i powłok dobre warunki do rozwoju oraz tak sprawną wymianę handlową z Unią Europejską, jak to tylko możliwe.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA