REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Samochodowy Kolor Roku 2018 Axalty

Axalta ogłosiła swój samochodowy Kolor Roku 2018. Zgodnie z silnym trendem w branży motoryzacyjnej, koncern postawił na biel – w perłowym wydaniu StarLite!

Samochodowy Kolor Roku 2018 Axalta Coating Systems StarLite

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Ten jasny, odbijający odcień pochodzi z linii ChromaDyne. Dodatek płatków perłowych zapewnia mu piękny efekt perłowy, dzięki czemu pokryty lakierem w tym kolorze pojazd prezentuje się elegancko i luksusowo. Odcień jest odpowiedni zarówno dla dużych, jak i mniejszych aut.

Jak przekonuje Nancy Lockhart, globalna managerka Axalty ds. marketingu koloru, kolor ten został wybrany także z myślą o nowoczesnych samochodach bez kierowcy, ponieważ jasne kolory jak StarLite są łatwiej wykrywalne przez systemy LIDAR (Light Detection and Ranging). A dodatkowo, jak wiadomo, zapobiegają nagrzewaniu się pojazdu.

Eksperci wzięli jednak pod uwagę również globalne trendy. Biel nie przestaje być popularna w branży motoryzacyjnej. Zgodnie z najnowszym raportem kolorystycznym Axalty (więcej na jego temat już wkrótce na naszych stronach!) prawie 40% osób kupujących samochody wybrało w roku 2017 biel. To już siódmy rok z rzędu, w którym biały kolor triumfuje w raporcie.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA