REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Brenntag łączy siły z Al-Azzaz Chemicals Company

Firma Brenntag ogłosiła współpracę z Al-Azzaz Chemicals Company – dystrybutorem z Arabii Saudyjskiej. Dzięki zawartej umowie typu joint venture Brenntag zwiększy swoją obecność na Półwyspie Arabskim.

Brenntag Al-Azzaz

Fot. arch. Brenntag

Brenntag podpisał z Al-Azzaz umowę joint venture 75/25. Dystrybutor był już wcześniej obecny w Arabii Saudyjskiej, jednak krok ten znacznie zwiększy jego wpływy w tym regionie.

Rynek kluczowy dla Brenntag

Połączenie obu podmiotów ma zostać sfinalizowane do sierpnia tego roku. Jak komentuje Henri Nejade, członek zarządu Grupy Brenntag oraz dyrektor ds. operacyjnych Brenntag Specialties:

Arabia Saudyjska to bez wątpienia największy rynek na Bliskim Wschodzie, kluczowy dla Brenntag z punktu widzenia dystrybucji specjalistycznej chemii oraz położenia geograficznego. Dlatego cieszymy się bardzo ze współpracy z Al-Azzaz Chemicals. Ta umowa dodatkowo wzmocni naszą pozycję w całym regionie Bliskiego Wschodu.

Fahad Al-Azzaz, dyrektor generalny Al-Azzaz Holding, właściciela Al-Azzaz Chemicals, mówi, że współpraca z Brenntag to dla nich naturalny krok na drodze rozwoju. Również cieszą się, że wraz z nowym partnerem będą mogli dostarczać klientom jeszcze lepsze, dostosowane do ich potrzeb produkty i usługi.

Al-Azzaz – prawie 40 lat na rynku

Al-Azzaz Chemicals Company istnieje od roku 1984. Zajmuje się dystrybucją środków chemicznych przede wszystkim dla branży farmaceutycznej, tworzyw sztucznych, materiałowej oraz petrochemicznej. W roku 2021 firma osiągnęła sprzedaż na poziomie 25 mln €.

Źródło: Brenntag

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA