REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Bodo Möller Chemie otwiera laboratorium w Poznaniu

Bodo Möller Chemie, niemiecki producent specjalistycznych środków chemicznych (w tym klejów, wypełniaczy, dodatków do farb i tworzyw sztucznych), zapowiedział otwarcie nowego laboratorium w Polsce. Będzie się ono mieściło na terenie Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Bodo Möller ChemieW Poznaniu Bodo Möller Chemie może liczyć na dobre zaplecze technologiczne i wsparcie Politechniki Poznańskiej. Firma ma nadzieję na ścisłą współpracę z uczelnią, pomoc tamtejszych naukowców oraz dostęp do sprzętu umożliwiającego prowadzenie badań.

Lokalizacja jest bardzo dogodna. W razie potrzeby laboratorium będzie można powiększyć lub przystosować do nowych zadań. Obecnie zaplanowano tam prowadzenie badań klejów i powłok pod kątem ich adhezji, odporności na promieniowanie UV, przewodności, podatności na korozję i wpływu na środowisko. Jeszcze w tym roku laboratorium ma uzyskać zgodne z ISO 9001 i DIN 6701-2 z certyfikaty dla tego typu placówek.

Źródło: Bodo Möller Chemie

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA