REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Birla Carbon zwiększa produkcję pigmentu carbon black

Firma Birla Carbon ogłosiła, że zamierza zwiększyć swoją produkcję pigmentu carbon black w kilku regionach świata. Wszystko po to, aby lepiej obsłużyć swoich klientów, którzy zgłaszają coraz większe zapotrzebowanie na czarny pigment.

Birla Carbon pigment carbon black

Fot. MikesPhotos / pixabay.com

Birla Carbon planuje zwiększenie zdolności produkcyjnej fabryk w Egipcie i Włoszech jeszcze przed końcem trzeciego kwartału 2018, rozpoczęcie na nowo produkcji w Tajlandii do końca czwartego kwartału 2018, a także uruchomienie nowych linii produkcyjnych w Indiach w czwartym kwartale 2019. Oznacza to w sumie dodatkowe 150 kMT rocznie, do czego firma dojdzie w ciągu najbliższych 18 miesięcy. Prócz tego zarząd jest przygotowany na rozbudowę swojej najnowszej fabryki w Chinach i tym samym powiększenie produkcji o następne 120 kMT.

Jak zapewnia dr Santrupt Misra, CEO firmy Birla Carbon, w ramach realizacji tych inwestycji zastosowane zostaną najnowsze technologie, które zapewniają wysoką jakość pigmentu carbon black oraz niezawodność procesu produkcyjnego. John Loudermilk, COO, dodaje, że nowa, większa zdolność produkcyjna pomoże lepiej obsługiwać różne sektory rynku, dostarczając zróżnicowane produkty dla branży opon, wyrobów gumowych i do innych specjalistycznych zastosowań – w tym również farb.

Źródło: Birla Carbon

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA