REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Biało-czerwone samoloty LOT na polską rocznicę

LOT ogłosił, że z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę dwa jego najnowocześniejsze samoloty zostaną przemalowane na biało-czerwono. W ten sposób firma będzie promować na świecie to ważne dla naszego kraju wydarzenie.

biało-czerwone samoloty LOT rocznica odzyskania niepodległości Polska

Fot. BriYYZ from Toronto, Canada / Wikimedia Commons

Biało-czerwoną szatę otrzymają Boeing 787-9 Dreamliner kursujący na rejsach międzykontynentalnych oraz Boeing 737 MAX 8, odbywający rejsy europejskie. Nowy wzór będzie łączył narodowe barwy Polski z marką LOT i pojawi się na samolotach na stałe.

Jak podkreślił dyrektor biura komunikacji korporacyjnej spółki Adrian Kubicki, jako spółka państwowa, w dodatku silnie obecna i rozpoznawana na forum międzynarodowym, LOT będzie w ten sposób promował ważne dla Polski wydarzenie, jakim było odzyskanie niepodległości 100 lat temu. Ponadto na wszystkich samolotach firmy aż do zakończenia obchodów rocznicy będzie widoczne okolicznościowe logo „Niepodległa” wzorem odręcznego pisma marszałka Józefa Piłsudskiego.

To już nie pierwszy raz, kiedy LOT świętuje w tej formie ważną rocznicę. Cztery lata temu, z okazji 85-lecia istnienia swojej spółki, przemalował jeden ze swoich samolotów w stylu retro, przypominając szatę graficzną i logo z początków istnienia firmy.

Źródło: Business Insider Polska

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA