REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Benjamin Moore najlepszy w Paint Satisfaction Study

Marka Benjamin Moore okazała się bezkonkurencyjna w badaniu satysfakcji klientów Paint Satisfaction Study 2016. Otrzymała najwyższą ilość punktów w kategorii farb wewnętrznych i lakierobejc zewnętrznych.

Benjamin Moore

Fot. arch. Benjamin Moore

Badanie Paint Satisfaction Study jest przeprowadzane przez firmę J.D. Power. Satysfakcja klientów jest mierzona w oparciu o sześć kryteriów: aplikacja, sposób oznaczenia i jasność instrukcji, trwałość, cena, dostępna oferta oraz odpowiedzialność producenta (gwarancja).

Na podstawie wypowiedzi 16 128 respondentów, którzy dokonali zakupu farby w przeciągu ostatnich 12 miesięcy, przydzielono poszczególnym markom określoną ilość punktów. Benjamin Moore okazał się najlepszy w kategorii farb wewnętrznych i lakierobejc zewnętrznych – w pierwszej z nich na 1000 możliwych punktów otrzymał 836, w drugiej natomiast 814.

Źródło: Benjamin Moore

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA