REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Beckers z nagrodą EcoVadis za działania CSR

Grupa Beckers otrzymała złote odznaczenie EcoVadis za swoje działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Oznacza to, że koncern znalazł się wśród 5% najlepiej ocenionych w swojej kategorii firm.

Beckers EcoVadis CSR

Fot. nattanan23 / pixabay.com

Eksperci EcoVadis niezależnie ocenili działalność CSR firmy Beckers w czterech podstawowych obszarach: środowisko, uczciwe praktyki biznesu, traktowanie pracowników i prawa człowieka oraz zrównoważona polityka w zakresie zamówień. Złoty standard to najwyższe możliwe odznaczenie przyznawane przez EcoVadis. Oznacza ono, że Grupa Beckers znajduje się wśród 5% najlepiej ocenianych firm w kategorii „Produkcja farb, lakierów i podobnych materiałów powłokowych”.

Tego, jakie działania podjął producent w ramach CSR w minionym roku, można się dowiedzieć z najnowszego raportu o zrównoważonym rozwoju za rok 2017. Jest on dostępny w nowej, cyfrowej formie i zawiera materiały wideo, w tym m.in. wywiady z udziałowcami – można go obejrzeć na stronie. Raporty zrównoważonego rozwoju Grupy Beckers, publikowane od roku 2012, są zgodne z międzynarodowym standardem GRI (Global Reporting Initiative).

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA