a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiBeckers z nagrodą EcoVadis za działania CSR

Beckers z nagrodą EcoVadis za działania CSR

Grupa Beckers otrzymała złote odznaczenie EcoVadis za swoje działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Oznacza to, że koncern znalazł się wśród 5% najlepiej ocenionych w swojej kategorii firm.

Beckers EcoVadis CSR

Fot. nattanan23 / pixabay.com

Eksperci EcoVadis niezależnie ocenili działalność CSR firmy Beckers w czterech podstawowych obszarach: środowisko, uczciwe praktyki biznesu, traktowanie pracowników i prawa człowieka oraz zrównoważona polityka w zakresie zamówień. Złoty standard to najwyższe możliwe odznaczenie przyznawane przez EcoVadis. Oznacza ono, że Grupa Beckers znajduje się wśród 5% najlepiej ocenianych firm w kategorii „Produkcja farb, lakierów i podobnych materiałów powłokowych”.

Tego, jakie działania podjął producent w ramach CSR w minionym roku, można się dowiedzieć z najnowszego raportu o zrównoważonym rozwoju za rok 2017. Jest on dostępny w nowej, cyfrowej formie i zawiera materiały wideo, w tym m.in. wywiady z udziałowcami – można go obejrzeć na stronie. Raporty zrównoważonego rozwoju Grupy Beckers, publikowane od roku 2012, są zgodne z międzynarodowym standardem GRI (Global Reporting Initiative).

Źródło: european-coatings.com