REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

BCF z nagrodą Trade Association of the Year 2018

Brytyjska Federacja Powłok została wyróżniona za swoją działalność. Organizacja otrzymała nagrodę Trade Association of the Year (Stowarzyszenie Branżowe Roku) na Trade Association Forum (TAF) 2018, pokonując ponad 300 rywali.

BCF nagroda Trade Association of the Year 2018

Fot. arch. BCF

Nagroda Trade Association of the Year w ramach Best Practice Awards na TAF 2018 trafiła do Brytyjskiej Federacji Powłok już drugi rok z rzędu. Jak mówi Linda Cavender, dyrektor TAF, to duże osiągnięcie, dotychczas bowiem udało się komuś zdobyć tę nagrodę dwa razy z rzędu tylko raz. Dla BCF był to kolejny fantastyczny rok. Zdaniem Cavender organizacja jest pięknym przykładem stowarzyszenia branżowego, które można stawiać innym za wzór.

Tom Bowtell, dyrektor generalny Brytyjskiej Federacji Powłok, wyraził radość z faktu, że zaangażowanie stowarzyszenia zostało dostrzeżone, oraz podziękował całej ekipie BCF. Rok 2018 przyniósł organizacji dużo zmian, w tym m.in. nową siedzibę w Coventry. Obecnie, w nowym lokum, jest w pełni gotowa do dalszego działania.

Źródło: BCF, coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA