REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

BASF rozpoczął szczepienie pracowników

Firma BASF rozpoczęła szczepienie swoich pracowników w swoim zakładzie w Ludwigshafen. Pierwsi zatrudnieni otrzymali szczepionkę w zeszłym tygodniu.

BASF szczepienie pracowników

Fot. cromaconceptovisual / pixabay.com

Pierwsze szczepionki dotarły do zakładu w Ludwigshafen w ubiegły poniedziałek. Od końca zeszłego tygodnia pracownicy mogą ubiegać się o szczepienie, składając wniosek online za pośrednictwem wewnętrznego systemu rejestracji.

Zgodnie z wytycznymi rządowymi

Na potrzeby szczepienia pracowników na terenie fabryki powstało specjalne centrum szczepień, które podlega przepisom prawnym stosowanym wobec wszystkich ośrodków szczepień na terenie Niemiec. Podając szczepionki, BASF musi się również stosować do instrukcji dotyczących kolejności szczepień. Zgodnie z zaleceniami pracownicy BASF na terenie zakładu w Ludwigshafen należący do 2. grupy szczepionych, na przykład z powodu poważnych przebytych chorób, mają pierwszeństwo.

Ośrodek Szczepień przeciw Koronawirusowi BASF jest zlokalizowany w pobliżu Bramy 11. Powstał dzięki odpowiedniemu dostosowaniu wielofunkcyjnej hali. Ściśle w zgodzie z wytycznymi rządowymi stworzono stanowiska do szczepień, wyznaczono alejki, strefy poczekalni oraz odpoczynku po przyjęciu szczepienia.

Oficjalne centrum szczepień

Szczepionka jest dystrybuowana centralnie przez Ministerstwo Spraw Socjalnych, Pracy, Zdrowia i Demografii Nadrenii-Palatynatu. Władze akredytowały Ośrodek Szczepień BASF jako oficjalne centrum szczepień przeciw koronawirusowi w ramach modelowego projektu „Company Vaccinations” i zapewniły firmie BASF cotygodniową dostawę szczepionek.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA