REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

BASF: nowy dyrektor Automotive OEM Coatings EMEA

Frank Naber objął stanowisko dyrektora oddziału Automotive OEM Coatings Solutions na region EMEA w firmie BASF. Funkcję pełni od dnia 1 maja.

Frank Naber Automotive OEM Coatings EMEA BASF

Frank Naber. Fot. arch. BASF

Nowy dyrektor zastąpił na stanowisku Thomasa Klostera, który objął w BASF nową funkcję. Od 1 lutego jest prezesem oddziału Performance Chemicals w siedzibie firmy w Ludwigshafen.

W BASF od 2004 roku

Frank Naber ukończył zarządzanie biznesem na Westfalskim Uniwersytecie Wilhelma w Münsterze. Z koncernem BASF jest związany od roku 2004. Zaczynał jako specjalista od marketingu w oddziałach regionalnych, następnie włączył się w prace globalnego marketingu strategicznego w oddziale Polyurethanes.

W roku 2012 przeszedł do oddziału BASF Coatings. Tu pełnił różne funkcje już w dziale Automotive OEM Coatings. Bezpośrednio przed przejęciem swojego obecnego stanowiska był wiceprezesem działu Automotive OEM Coatings Asia Pacific w Hong Kongu.

Lakiery samochodowe OEM

BASF to jeden z najważniejszych na świecie producentów lakierów samochodowych OEM. W swojej ofercie ma pełną gamę produktów wszystkich warstw powłoki lakierniczej: powłoki elektroforetyczne, lakiery podkładowe, bazowe i nawierzchniowe. Do klientów oddziału Automotive OEM Coatings należą niemal wszyscy producenci samochodów obecni na rynku.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA