a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweBASF: nowy dyrektor Automotive OEM Coatings EMEA

BASF: nowy dyrektor Automotive OEM Coatings EMEA

Frank Naber objął stanowisko dyrektora oddziału Automotive OEM Coatings Solutions na region EMEA w firmie BASF. Funkcję pełni od dnia 1 maja.

Frank Naber Automotive OEM Coatings EMEA BASF

Frank Naber. Fot. arch. BASF

Nowy dyrektor zastąpił na stanowisku Thomasa Klostera, który objął w BASF nową funkcję. Od 1 lutego jest prezesem oddziału Performance Chemicals w siedzibie firmy w Ludwigshafen.

W BASF od 2004 roku

Frank Naber ukończył zarządzanie biznesem na Westfalskim Uniwersytecie Wilhelma w Münsterze. Z koncernem BASF jest związany od roku 2004. Zaczynał jako specjalista od marketingu w oddziałach regionalnych, następnie włączył się w prace globalnego marketingu strategicznego w oddziale Polyurethanes.

W roku 2012 przeszedł do oddziału BASF Coatings. Tu pełnił różne funkcje już w dziale Automotive OEM Coatings. Bezpośrednio przed przejęciem swojego obecnego stanowiska był wiceprezesem działu Automotive OEM Coatings Asia Pacific w Hong Kongu.

Lakiery samochodowe OEM

BASF to jeden z najważniejszych na świecie producentów lakierów samochodowych OEM. W swojej ofercie ma pełną gamę produktów wszystkich warstw powłoki lakierniczej: powłoki elektroforetyczne, lakiery podkładowe, bazowe i nawierzchniowe. Do klientów oddziału Automotive OEM Coatings należą niemal wszyscy producenci samochodów obecni na rynku.

Źródło: BASF