REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

BASF – nowe stabilizatory światła Tinuvin

Koncern BASF wprowadza do sprzedaży nowe stabilizatory światła z linii Tinuvin. Są to dodatki do systemów wodorozcieńczalnych na drewno i metal, do zastosowań zewnętrznych.

stabilizatory światła BASF

Fot. redagainPatti / Foter.com / CC BY-ND

Ofertę BASF zasiliło pięć nowych produktów z serii Tinuvin DW (N). Są to: Tinuvin 123-DW (N), Tinuvin 400-DW (N), Tinuvin 477-DW (N), Tinuvin 9945-DW (N) and Tinuvin 5333-DW (N). Należą one do nowej generacji wodnych stabilizatorów światła, bezpiecznych i przyjaznych środowisku – są wolne od metyloizotiazolinonu (MIT).

Kolejna nowość to Tinuvin 249 na bazie amin przestrzennych (HALS). Jest to stabilizator kompatybilny z wieloma różnymi systemami. Umożliwia otrzymywanie powłok o wysokiej trwałości koloru i odporności na warunki pogodowe.

Wszystkie nowe stabilizatory zostaną zaprezentowane na targach European Coatings Show 2017 w Norymberdze w dniach 4-6 kwietnia. BASF przyjmować będzie odwiedzających na stoisku 523 w hali 7A.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA