REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

BASF na targach European Coatings Show 2013

Tegoroczne targi European Coatings Show 2013 zbliżają się wielkimi krokami. Podczas wydarzenia, które będzie miało miejsce w dniach 19-21 marca w niemieckiej Norymberdze i przyciągnie wytwórców i konsumentów farb z całego świata, BASF zamierza zaprezentować kilka nowości w swej ofercie.

Wśród nowych produktów BASF na targach zaprezentowany zostanie żółty pigment Sicopal® Yellow EH 1567 (L 1130).

Sicopal® Yellow EH 1567 (L 1130) to żółty pigment na bazie wanadanu bizmutu, stanowiący doskonałą alternatywę dla pigmentów ołowiowych. Zapewnia intensywny kolor, świetne krycie i wytrzymałość, sprawdzi się więc zarówno w zastosowaniach dekoracyjnych, jak i przemysłowych.

Inna propozycja BASF to Dispex® Ultra PX 4575 – wodorozcieńczalny środek rozpraszający, który pozwala zachować kolor i posiada bardzo niską lepkość, zapobiegając osadzaniu pigmentu. Spełnia wymogi unijne dla farb i lakierów do stosowania wewnętrznego i zewnętrznego. Produktem przeznaczonym stricte do pokryć zewnętrznych jest natomiast Acronal® Edge 6295 – hydrofobowe spoiwo, które zapewnia intensywność koloru oraz długotrwałą ochronę farb fasadowych.

Prócz tego na targach zaprezentowany zostanie nowy katalizator do dwuskładnikowych systemów poliuretanowych, inicjowany promieniowaniem UV – Solyfast™. Ostatnia z zapowiadanych nowości to nowy stabilizator światła z serii Tinuvin®, stanowiący połączenie środka absorbującego promieniowanie UV oraz stabilizatora HALS. Jest przystosowany do systemów wodorozcieńczalnych i dzięki doskonałej odporności na działanie światła pozwala otrzymać bardzo trwałe powłoki, zarówno na powierzchniach drewnianych, jaki i tworzywach sztucznych czy szkle.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA