REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Basf dostawcą roku General Motors

Po raz kolejny, już dwudziesty, firma General Motors przyznała tytuł Dostawcy Roku. Odznaczenie przypadło firmie BASF, która otrzymała je tym samym już po raz ósmy w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Ceremonia wręczenia miała miejsce 13 marca bieżącego roku w Detroit Institute of Arts, nagrodę odebrał zaś w imieniu działu farb dyrektor BASF Corporation, Hans Engel.

Firma BASF wspiera General Motors, opracowując nowe technologie i materiały lakiernicze, które nie tylko oferują nieskazitelny wygląd, ale i zapewniają maksymalną funkcjonalność oraz przyjazność środowisku. Jednym z ostatnich wprowadzonych w życie projektów BASF jest ekologiczna linia produktów CathoGuard 800 i 900 – katodowe pokrycia chroniące krawędzie i zagłębienia przed korozją i stanowiące bazę pod inne środki stosowane w motoryzacji. Zarówno BASF jak i General Motors deklarują pogłębianie współpracy w przyszłości, by rozwijać nowe technologie przemysłowe i utrzymać światowy poziom swoich produktów.

źródło: Basf, fot. arch. Basf

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA