REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

BASF dostarcza lakiery dla białoruskiej fabryki

BASF wspiera rozwój przemysłu samochodowego w Europie Wschodniej. Firma została oficjalnym dostawcą lakierów dla nowej fabryki w Mińsku, należącej do białorusko-chińskiego producenta pojazdów BelGee.

BASF fabryka Białoruś BelGee

Fot. arch. BASF

Przedsiębiorstwo BelGee powstało z połączenia Geely, jednego z czołowych chińskich producentów aut, oraz białoruskiego wytwórcy Belaz. Fabryka w Mińsku, otwarta kilka tygodni temu, będzie dostarczać pojazdy marki SUV na rynek rosyjski, białoruski, ukraiński i kazaski. Zakład ma produkować ponad 60 tysięcy samochodów rocznie.

Oddział BASF Coatings ma zaopatrywać nowy obiekt w lakiery, zarówno do powlekania karoserii, jak i części z tworzyw sztucznych. Firma została wyłącznym dostawcą wszystkich materiałów lakierniczych dla zakładu – zarówno powłok elektroforetycznych, jak i podkładu, warstwy bazowej i nawierzchniowej. W ten sposób koncern wzmocni również swoją pozycję w Europie Wschodniej.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA