REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

BASF Coatings z nagrodą iF Design Award

Broszura BASF Coatings „Under the Radar” dotycząca trendów kolorystycznych w branży samochodowej została po raz kolejny doceniona przez ekspertów – otrzymała nagrodę iF Design Award 2015.

BASF Coatings iF Design Award

Fot. arch. BASF

Katalog trendów w motoryzacji, publikowany przez BASF Coatings co roku, kierowany jest do projektantów aut. Opracowując go specjaliści BASF korzystają z obserwacji zarówno na poziomie globalnym jak i lokalnym, a prócz tego dołączają próbki naprawdę pokryte lakierem, dzięki czemu odbiorca otrzymuje informację nie tylko o rzeczywistym kolorze, ale i o teksturze i efektach specjalnych.

W tym roku o prestiżową nagrodę iF Design Award walczyło prawie 5000 projektów z 53 krajów. Broszura BASF „Under the Radar” przygotowana we współpracy z agencją Raum Mannheim znalazła się w gronie laureatów. To nie pierwsze otrzymane przez nią wyróżnienie – w listopadzie donosiliśmy o przyznanej jej nagrodzie Red Dot Award.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA