a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiBangladesz obiecującym rynkiem dla producentów chemii

Bangladesz obiecującym rynkiem dla producentów chemii

Bangladesz to kolejny szybko rozwijający się rynek, który zaczyna wzbudzać zainteresowanie branży chemicznej. Otwarcie lokalnego oddziału w stolicy kraju ogłosił właśnie jeden z producentów specjalistycznej chemii.

Fot. arch. Azelis

Otwarcie nowego oddziału w Bangladeszu ogłosiła firma Azelis. Otwarcie pierwszego biura w Dhaka to element strategii rozwoju organicznego producenta, który chce w ten sposób zwiększyć swoją obecność w Azji Południowej.

Doświadczony dyrektor

Nowym oddziałem Azelis pokieruje Vivek Pandey – dotychczasowy pracownik oddziału Azelis India, posiadający ponad 16 lat doświadczenia w branży specjalistycznej chemii. Jak mówi Aparna Khurana, dyrektor zarządzający Azelis India:

Rozszerzenie działalności na Bangladesz to potwierdzenie naszego zaangażowania w rozwój organiczny biznesu oraz chęci pozostania liderem w branży dzięki dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań szerszej grupie klientów. Vivek będzie znakomitym dyrektorem regionalnym – jestem przekonany, że dzięki latom doświadczenia w branży specjalistycznej chemii, które zyskał jako pracownik międzynarodowych korporacji zarówno w Indiach, jak i w Bangladeszu, jest on w stanie pokierować rozwojem oddziału.

Vivek Pandey dodał, że nowe biuro wspierać będzie firmę, docierając z jej produktami do szerszej klienteli, ale będzie również służyć pomocą miejscowym klientom. Będą oni mogli liczyć na lepszą opiekę w zakresie kupna produktów, doradztwa technicznego oraz dostaw.

Duże możliwości biznesowe

Jako jedna z najszybciej rozwijających się gospodarek na świecie, Bangladesz jest obecnie ważnym ośrodkiem oferującym producentom przemysłowej chemii duże możliwości biznesowe. Nowe biuro Azelis obsługiwać będzie rynek farmaceutyczny, żywności, rolniczy, CASE (powłoki, kleje, uszczelniacze i elastomery) oraz higieny osobistej.

Źródło: Azelis