REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Azelis dystrybutorem Angus w Rosji i na Białorusi

Firma Angus Chemical Company ogłosiła nowy kontrakt na dystrybucję swoich produktów w Rosji i na Białorusi. Jej dystrybutorem został Azelis.

Azelis Angus dystrybutor Rosja Białoruś

Fot. Motorolla / pixabay.com

Angus Chemical Company, globalny wytwórca i handlarz specjalistyczną chemią, podpisał umowę na dystrybucję nitroalkanów i ich pochodnych sprzedawanych w branży farb i powłok, nauk przyrodniczych oraz na rynku cieczy do obróbki metali. Od 1 listopada 2018 oficjalnym dystrybutorem pełnej linii wielofunkcyjnych dodatków, reagentów, chemii specjalistycznej oraz rozpuszczalników Angus w Rosji i na Białorusi została firma Azelis.

W ten sposób współpraca Angus z Azelisem została rozszerzona. Dystrybutor jest już również odpowiedzialny za sprzedaż środków chemicznych Angus dla branży farb i powłok we Francji, Holandii, Belgii i Luksembrugu.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA