REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Axalta z żywicą Voltaprem 5000 na targach CWIEME

Wielkimi krokami zbliżają się targi Coil Winding Expo (CWIEME) w Berlinie. Axalta Coating Systems zaprezentuje na nich swoją najnowszą żywicę impregnującą oddziału Energy Solution.

Axalta Voltaprem 5000 targi CWIEME

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Voltaprem 5000 to żywica zaprojektowana specjalnie do izolacji sprzętu pod średnim i wysokim napięciem, takiego jak generatory (dla energii wiatrowej, kolei oraz ogólnie branży energetycznej), a także kolejowe silniki trakcyjne i silniki do ogólnych zastosowań przemysłowych.

Idealnie nadaje się do impregnacji próżniowo-ciśnieniowej, a jej właściwości chemiczne pozwalają zoptymalizować proces impregnacji i osiągnąć większą jego efektywność. Jest w stanie bez problemu spenetrować kilka warstw taśmy mikowej, zapewniając niezawodną izolację.

Jak mówi Christoph Lomoschitz, globalny manager produktu oddziału Energy Solutions Axalty, CWIEME w Berlinie to idealne miejsce, by zaprezentować żywicę Voltaprem 5000 i resztę oferty Energy Solutions. Nowy produkt jest dowodem na to, że firma stale stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Ponadto żywica spełnia wszelkie wymogi prawne związane z ekologią, obowiązujące w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Azji i Pacyfiku oraz obu Amerykach. Jest doskonałą alternatywą dla produktów epoksydowo-bezwodnikowych.

Targi CWIEME odbędą się w dniach 19-21 czerwca w Berlinie. Z produktami Axalty będzie można zapoznać się na stoisku A13 w hali 3.2.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA