REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Axalta podnosi ceny farb na bazie bieli tytanowej

W związku z globalnym wzrostem cen dwutlenku tytanu koncern Axalta Coating Systems zdecydował się podnieść ceny swoich produktów zawierających ten pigment. Nowy cennik obowiązuje od 1 sierpnia.

Axalta biel tytanowa ceny

Fot. ballookey / Foter.com / CC BY-NC-ND

W ciągu ostatnich sześciu miesięcy biel tytanowa systematycznie drożeje, do czego przyczyniły się problemy w zakładach produkcyjnych, takie jak pożar fabryki Huntsman w Finlandii. Aby zrekompensować ten efekt, Axalta jest zmuszona podnieść ceny swoich farb opartych na tym surowcu. Zmiany obowiązują od 1 sierpnia dla określonych produktów na całym świecie.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA