a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłowesamochodowe i refinishAxalta otwiera nowy obiekt w Holandii

Axalta otwiera nowy obiekt w Holandii

Axalta (NYSE: AXTA), wiodący globalny dostawca lakierów ciekłych i proszkowych, podpisała umowę dotyczącą budowy nowoczesnego obiektu w Holandii. Podpisy złożono 4 czerwca 2019 r. podczas targów Provada, największych targów nieruchomości w Holandii.

Axalta new facility Tiel Netherlands training spies hecker standox cromax

Po zakończeniu prac budowlanych w parku Business Park Medel, znajdującym się w mieście Tiel w centralnej Holandii, do nowej siedziby przeniosą się globalne marki renowacyjne firmy Axalta – Cromax, Spies Hecker, Standox i Syrox. W nowym obiekcie znajdzie się też miejsce dla firmy Metalak BV, dystrybutora marki Spies Hecker w Holandii od 1955 r.

„Mamy za sobą bardzo dobry okres w Holandii. Od przejęcia firmy Metalak w 2015 roku widzimy wyraźny wzrost i liczne zmiany. Dlatego też nasza obecna siedziba nie spełnia już naszych wymagań. Na szczęście, każda zmiana to nowe możliwości, a nowy, specjalistyczny obiekt w Business Park Medel w Tiel to idealne miejsce, aby budować przyszłość firmy w Holandii” – mówi Adrien Schrobiltgen, Axalta’s Vice President for Refinish Systems na Europę, Bliski Wschód i Afrykę.

W Business Park Medel Axalta zajmie teren o powierzchni 12 000m2, na którym powstanie obiekt o powierzchni 7250 m2 składający się z trzech pięter przestrzeni biurowej, magazynu i nowego centrum szkoleniowego Axalta. W budynku będzie mieścić się także mieszalnia, która posłuży firmie w sprzedaży bezpośredniej klientom hurtowym oraz umożliwi opracowywanie nowych kolorów.

„Staramy się nieustannie podnosić poziom obsługi klienta, dlatego też – z myślą o przyszłości – decydujemy się na budowę nowoczesnego obiektu. Nowe centrum szkoleniowe zaspokoi przyszłe potrzeby rynku, a nowe biura i nowoczesny, zautomatyzowany magazyn pozwolą nam rozwijać i doskonalić codzienną pracę oraz przyciągać największe talenty w branży. Dziś pokazujemy, że Axalta jest nowoczesnym, przygotowanym na przyszłość partnerem dla wszystkich firm z holenderskiej branży lakierniczej” – mówi Bas van de Ven, Axalta’s Managing Director for Refinish w Holandii.

Business Park Medel to zrównoważony, ekonomiczny, bezpieczny i nowoczesny obiekt biznesowy. Idealne miejsce dla firmy Axalta, oferujące wygodny dostęp do głównych tras transportowych. Lokalizacja w Tiel, czyli tam, gdzie znajduje się obecna siedziba marek lakierniczych, pozwala firmie Axalta pozostać blisko klientów z całej Holandii.

Pierwsze prace mają rozpocząć się w październiku 2019 r. i powinny dobiec końca latem 2020 r. Firma przeniesie się do nowej siedziby we wrześniu 2020 r.

Więcej informacji na temat Axalta można znaleźć na www.axalta.pl. Więcej informacji na temat działalności firmy w branży renowacyjnej można znaleźć na stronie www.refinish.axalta.eu.

 

Axalta jest wiodącą światową firmą koncentrującą się wyłącznie na materiałach lakierniczych, która oferuje swoim klientom innowacyjne, kolorowe, piękne i niezawodne rozwiązania. Nasze lakiery przeznaczone są dla producentów samochodów, warsztatów renowacyjnych zajmujących się naprawą samochodów osobowych i dostawczych, dostawców silników elektrycznych i rurociągów oraz branży budowlanej i projektowane są z myślą o zapobieganiu korozji, zwiększaniu wydajności i zapewnianiu trwałości powlekanych powierzchni. Bazując na ponad 150 latach doświadczeń w branży lakierniczej, 14 000 pracowników firmy Axalta stale poszukuje sposobów, by jeszcze lepiej służyć ponad 100 000 klientów w 130 krajach, oferując im najlepsze systemy lakiernicze i techniki ich aplikacji. Więcej informacji na naszej stronie internetowej axalta.pl i na Twitterze @Axalta oraz na LinkedIn.

Dowiedz się więcej o firmie