REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Axalta na całym świecie inwestuje w farby bondowane

Axalta Coating Systems inwestuje w bondowanie. Dzięki środkom włożonym w rozbudowę fabryk Niemczech, USA i Chinach firma będzie dostarczać swoim klientom wysokiej jakości bondowane farby proszkowe z efektem metalicznym szybciej i sprawniej.

Axalta farby bondowane

Bondowane farby Axalty na siedzibie Trybunału Sprawiedliwości UE w Luksemburgu. Fot. sprklg / Wikimedia Commons

Farby proszkowe z efektem metalicznym są szeroko stosowane w architekturze, branży samochodowej, sprzętu AGD oraz meblarskiej. Każdego roku rynek rośnie o 10%. Spośród dwóch rodzajów farb – mieszanych na sucho oraz bondowanych – szczególnie ten drugi cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Farby bondowane gwarantują powtarzalną jakość

Farby uzyskane w procesie bondowania mają wiele zalet w stosunku do zwykłych farb mieszanych na sucho. Zapewniają większą wydajność, jednolity kolor i połysk oraz powtarzalną jakość.

Nic więc dziwnego, że Axalta postanowiła wzmocnić swoją pozycję na rynku, rozszerzając produkcję farb bondowanych. Jak komentuje Michael Bollan, dyrektor biznesowy oddziału Powder Coatings w Amerykach Axalty:

Cieszymy się, że będziemy wykorzystywać najnowocześniejszy sprzęt do produkcji bondowanych farb z efektem metalicznym. Pozwoli nam to zwiększyć efektywność, sprawniej obsługiwać klientów i zapewnić im powtarzalną jakość.

Czas na większą produkcję

Julian Zhou, dyrektor biznesowy oddziału Powder Coatings w Chinach, dodaje, że Axalta włożyła wiele energii w rozwinięcie technologii farb bondowanych. Ale technologia to nie wszystko, dlatego przyszedł czas na zwiększenie wydajności zakładów produkcyjnych, tak aby lepiej obsłużyć licznych klientów korzystających z bondowanych farb proszkowych z efektem metalicznym.

Firma zamierza zwiększyć możliwości nowej linii produkcyjnej w Landshut w Niemczech (co zapowiadała już w sierpniu) oraz wprowadzić nowoczesny sprzęt do bondowania w zakładach w Houston w USA oraz w Szanghaju w Chinach.

Źródło: Axalta Coating Systems

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA