REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Axalta gratuluje Mercedes AMG Petronas

Firma Axalta Coating Systems pogratulowała zespołowi Mercedes AMG Petronas zdobycia tytułu Mistrza Świata Konstruktorów Formuły 1, już po raz siódmy z rzędu. Axalta jest oficjalnym dostawcą lakierów dla zespołu.

Axalta Coating Systems Mercedes AMG Petronas

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Zespół zdobył tytuł 1 listopada ubiegłego roku w czasie Grand Prix Emilia Romagna we Włoszech. Oprócz tego dwa tygodnie później podczas Grand Prix Turcji Lewis Hamilton ostatecznie uzyskał siódmy tytuł Mistrza Świata Formuły 1 w klasyfikacji kierowców – co oznacza, że zespół jest pierwszym w historii, który zdobył obydwa tytuły siedem razy z rzędu.

Duma z osiągnięcia

Axalta wspiera zespół Mercedes AMG Petronas i służy mu swoimi produktami już od kilku lat. Jak mówi Yves Kerstens, prezes oddziału EMEA:

Jesteśmy oficjalnym dostawcą zespołu od ponad siedmiu lat, dlatego też czujemy ogromną dumę z tego historycznego osiągnięcia. Mistrzostwa Świata F1 wyraźnie pokazują, jak znakomita praca zespołu połączona z zaangażowaniem w rozwój technologii i innowacyjnych rozwiązań pozwala osiągać niesamowite sukcesy.

Na bolidach zespołu wykorzystywane są produkty należącej do Axalty marki Spies Hecker. Tegoroczny bolid, Mercedes-AMG F1 W11 EQ Performance, pokryty został w całości czarnym lakierem.

Udana współpraca

Axalta współpracuje z zespołem Mercedes AMG Petronas jako dostawca lakierów już od ponad siedmiu lat. Razem świętowali największe sukcesy, w tym zeszłoroczny historyczny wynik, i często opowiadają o udanej współpracy.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA