REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

AkzoNobel przejmuje New Nautical Coatings

AkzoNobel ogłosił przejęcie firmy New Nautical Coatings, producenta lakierów Sea Hawk. Krok ten pozwoli koncernowi zwiększyć swoje wpływy na rynku farb jachtowych w Ameryce Północnej.

AkzoNobel New Nautical Coatings

Fot. Pexels / pixabay.com

Prywatna firma New Nautical Coatings to jeden z najważniejszych graczy na rynku farb jachtowych w Ameryce Północnej. Sprzedaż swoich produktów prowadzi również na Karaibach oraz w regionie Australii i Oceanii.

Największy rynek farb jachtowych na świecie

Farby marki Sea Hawk są cenione przez klientów z sektora jachtów ze względu na wysoką jakość i efektywność. Jak komentuje dyrektor generalny AkzoNobel, Thierry Vanlancker:

Ameryka Północna jest regionem kluczowym dla naszego oddziału farb jachtowych – to największy rynek farb jachtowych na świecie. Dlatego transakcja ta świetnie wpisze się w naszą działalność i da nam duże możliwości rozwoju.

Jean Michel Gauthier, dyrektor oddziału Marine, Protective and Yacht Coatings AkzoNobel, dodaje, że transakcja pozwoli też poprawić obsługę klientów z sektora farb jachtowych. Warunki finansowe nie zostały ujawnione.

Na rynku od czterdziestu lat

New Nautical Coatings to firma powstała w 1978 roku. W swojej ofercie posiada przede wszystkim wysokiej jakości farby przeciwporostowe, ale również inne produkty – takie jak podkłady czy lakiery nawierzchniowe.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA