a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweAxalta CS z nagrodą Daimler Supplier Award

Axalta CS z nagrodą Daimler Supplier Award

Firma Axalta Coating Systems jest jednym z dziesięciu dostawców uhonorowanych przez Daimler AG. Za dostarczanie najwyższej jakości materiałów lakierniczych oraz wyjątkową efektywność w ostatnim roku finansowym Axalta otrzymała tegoroczną nagrodę Daimler Supplier Award w kategorii Global Procurement Trucks and Buses.

Axalta CS Daimler Supplier Award

Albrecht Luick, dyrektor oddziału Axalta EMEA (w środku), odbiera nagrodę z rąk dra Wolfganga Bernharda, dyrektora oddziału Daimler Trucks & Buses (z lewej) oraz dra Marcusa Schoenenberga, wiceprezesa Global Procurement Trucks and Buses (z prawej). Fot. arch. Axalta CS

Nagrody, przyznawane w kategoriach Jakość, Partnerstwo i Innowacja, zostały wręczone już po raz ósmy. Uroczystość odbyła się w siedzibie Mercedes-Benz w Stuttgarcie, w Niemczech, w obecności około 450 zaproszonych gości. Joseph Wood, wiceprezes działu Commercial Transportation Global Axalty, skomentował:

W imieniu globalnego zespołu Axalta bardzo dziękujemy Daimler za to wyróżnienie. Nagroda utwierdza nas w przekonaniu, że wysiłek podejmowany przez nasz zespół przynosi oczekiwane efekty oraz że zaangażowanie w świadczone przez nas usługi oraz innowacyjne rozwiązania są naszymi silnymi atutami.

Każdego roku nagrodą Daimler Supplier Award honorowani są dostawcy, którzy wykazali ponadprzeciętne wyniki oraz partnerskie podejście do współpracy. Oceniane są takie wartości jak: jakość, koszty, niezawodność oraz innowacyjność. Partnerstwo pomiędzy Daimlerem a jego dostawcami jest oparte na zaufaniu i otwartej komunikacji.

Źródło: Axalta Coating Systems