a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweAxalta Coating Systems inwestuje w Turcji

Axalta Coating Systems inwestuje w Turcji

Axalta kupiła nowy zakład produkcyjny Çerkezköy, Turkey. Będzie on podlegał oddziałowi farb proszkowych, usprawniając obsługę klientów w tym regionie.

Axalta Coating Systems Turcja

Fot. musakose / pixabay.com

W nowej fabryce produkowane będą wszystkie wysokiej jakości linie produktów proszkowych, takie jak Matt (AE30 & SD30), Fine Textured (AE03 & SD03) oraz Semi-Gloss (AE70 & SD70) Collections. Wszystkie dostosowane do wykorzystania w architekturze. Klaus Gast, dyrektor biznesowy oddziału Axalta Powder Coatings w Europie, komentuje:

Dla Axalty to doskonała okazja, by rozbudować swój oddział farb proszkowych w regionie. Dzięki sprawnemu zakładowi produkcyjnemu będziemy w stanie obsługiwać ten rynek dużo szybciej. Klienci z Turcji i sąsiednich krajów będą mogli liczyć na szybką dostawę farb, których potrzebują.

Wszystkie farby proszkowe produkowane w Turcji będą spełniać wymogi certyfikatu Qualicoat (Klasy I i II) i będą wolne od pigmentów opartych na metalach ciężkich, a także od TGIC.

Jak zapewnia Gast, dodatkowo pod koniec roku w Stambule otwarty zostanie salon Colour Experience Room, gdzie architekci i projektanci będą mogli bliżej zapoznać się z możliwościami produktów Axalty. Turcja to jeden z największych rynków farb proszkowych w Europie, w dodatku wciąż dynamicznie się rozwijający.

Źródło: Axalta Coating Systems

Dowiedz się więcej o firmie