REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Axalta Coating Systems inwestuje w Turcji

Axalta kupiła nowy zakład produkcyjny Çerkezköy, Turkey. Będzie on podlegał oddziałowi farb proszkowych, usprawniając obsługę klientów w tym regionie.

Axalta Coating Systems Turcja

Fot. musakose / pixabay.com

W nowej fabryce produkowane będą wszystkie wysokiej jakości linie produktów proszkowych, takie jak Matt (AE30 & SD30), Fine Textured (AE03 & SD03) oraz Semi-Gloss (AE70 & SD70) Collections. Wszystkie dostosowane do wykorzystania w architekturze. Klaus Gast, dyrektor biznesowy oddziału Axalta Powder Coatings w Europie, komentuje:

Dla Axalty to doskonała okazja, by rozbudować swój oddział farb proszkowych w regionie. Dzięki sprawnemu zakładowi produkcyjnemu będziemy w stanie obsługiwać ten rynek dużo szybciej. Klienci z Turcji i sąsiednich krajów będą mogli liczyć na szybką dostawę farb, których potrzebują.

Wszystkie farby proszkowe produkowane w Turcji będą spełniać wymogi certyfikatu Qualicoat (Klasy I i II) i będą wolne od pigmentów opartych na metalach ciężkich, a także od TGIC.

Jak zapewnia Gast, dodatkowo pod koniec roku w Stambule otwarty zostanie salon Colour Experience Room, gdzie architekci i projektanci będą mogli bliżej zapoznać się z możliwościami produktów Axalty. Turcja to jeden z największych rynków farb proszkowych w Europie, w dodatku wciąż dynamicznie się rozwijający.

Źródło: Axalta Coating Systems

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA