REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Automatchic Vision dopasowuje kolor lakieru

AkzoNobel opracował nowy cyfrowy system Automatchic Vision, który umożliwia szybkie i bezproblemowe dopasowanie koloru lakieru samochodowego.

Automatchic Vision

Fot. arch. AkzoNobel

System składa się z dwóch kluczowych elementów – poręcznego narzędzia do analizy koloru Automatchic Vision oraz oprogramowania wyszukującego odpowiednią formułę Automatchic Smart Search. System jest bardzo prosty w obsłudze, do jego opanowania wystarczy krótkie szkolenie.

Póki co Automatchic jest testowany z udziałem klientów. Już teraz wiadomo jednak, że opinie na jego temat są bardzo pozytywne i ma szansę stać się standardem w branży napraw lakierniczych.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA