REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Tikkurila sadzi drzewa – po raz drugi!

Już po raz drugi Tikkurila sadzi drzewa. W kolejnej edycji akcji „Bądź odpowiedzialny w naturze – posadź drzewo z Tikkurila!” udział wzięły dzieci z kilku okolicznych szkół.

Tikkurila

Fot. arch. Tikkurila

Tym razem w szkółce leśnej na terenie Nadleśnictwa Dębica stawiły się dzieci z Zespołu Szkół Publicznych w Nagoszynie, Zespołu Szkół w Brzeźnicy oraz z Akademii Małego Strażaka przy Stowarzyszeniu „Millenium” – Brzeźnica 2007. Wspólne sadzenie drzew umilał im swymi opowieściami podleśniczy leśnictwa Pustków, pan Leszek Rusin.

Mali pomocnicy sadzili drzewka z prawdziwym zapałem. Po trzech godzinach pracy przyszedł czas na odpoczynek przy wspólnym ognisku. I tym razem akcja, podobnie jak poprzednia jej edycja, zakończyła się sukcesem i uświadomiła najmłodszym, jak ważne jest pielęgnowanie zieleni i dbanie o swoje najbliższe otoczenie.

Źródło: Tikkurila

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA