a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweAutomatchic MIXIT – nowe narzędzie AkzoNobel

Automatchic MIXIT – nowe narzędzie AkzoNobel

Branża napraw samochodowych zyskała nowy standard szybkiego i niezawodnego dopasowania koloru po tym, jak AkzoNobel połączył swoje dwa najbardziej innowacyjne narzędzia w jeden system. Oto Automatchic MIXIT!

Automatchic MIXIT AkzoNobel

Fot. arch. AkzoNobel

Nowy system powstał z połączenia ręcznego spektrofotometru Automatchic z technologią cyfrową MIXIT. Narzędzie umożliwia klientom precyzyjną identyfikację każdego odcienia z rosnącej wciąż bazy ponad dwóch milionów kolorów. Jak mówi Peter Tomlinson, dyrektor działów Automotive i Specialty Coatings AkzoNobel:

Stale szukamy nowych sposobów, by zaoferować naszym klientom zajmującym się naprawą pojazdów cyfrowe narzędzia dopasowania koloru, które dadzą im maksimum korzyści. Nasza ogromna baza danych w technologii chmury, zawierająca ponad dwa miliony odcieni, sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczyć idealny kolor i formułę, dostosowane do konkretnego pojazdu. Dzięki Automatchic MIXIT klienci mogą obecnie mierzyć i dopasowywać odcienie z najwyższą dokładnością jeszcze szybciej, jest to więc cenne narzędzie dla każdego warsztatu.

Szybki i dokładny system pozwala zwiększyć efektywność pracy w warsztacie, równocześnie ograniczając ilość odpadów. Automatchic MIXIT to zwieńczenie ponad 50 lat pracy AkzoNobel nad cyfrowymi technologiami koloru.

Źródło: AkzoNobel