a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneAtlas Running Team pobiegł ulicą Piotrkowską

Atlas Running Team pobiegł ulicą Piotrkowską

W trakcie 13. Biegu Ulicą Piotrkowską drużyna Atlas wystartowała pod hasłem „Biegamy dla Małgosi”. Pracownicy firmy pomogli w ten sposób chorej córeczce swojego kolegi.

Atlas Running Team

Fot. arch. Atlas

13. edycja Biegu Ulicą Piotrkowską w Łodzi odbyła się 23 maja. Biegacze z zespołu ATLAS Running Team, którzy wzięli udział w wydarzeniu, połączyli sport z akcją charytatywną – za każdy przebiegnięty kilometr firma Atlas przekazała 10 zł na leczenie cierpiącej na porażenie mózgowe Małgosi Kowalczyk, córki pracownika Kopalni Grudzeń Las (należącej do Grupy Atlas). Pieniądze były zbierane na wózek pionizujący dla dziewczynki.

Biegacze zespołu Atlasa wystartowali pod hasłem „Biegamy dla Małgosi”. Mieli na sobie koszulki z wizerunkiem rysunkowego bociana i hasłem „Lecę, bo chcę” oraz naklejki „Biegamy dla Małgosi”. Przypominamy, że w zeszłorocznym biegu drużyna ATLAS Running Team również zbierała pieniądze na cele charytatywne – zostały one przeznaczone na leczenie Oliwki, chorej córeczki jednego z glazurników. Udało się wówczas zebrać 4600 zł.

Fot. arch. Atlas

Źródło: Atlas