a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweArkema wspiera młodych w roku 2019

Arkema wspiera młodych w roku 2019

Firma Arkema chętnie angażuje się w akcje skierowane do młodych. Ostatnio wsparła dwie nowe inicjatywy – jedną związaną z popularyzacją muzyki klasycznej wśród dzieci, drugą dotyczącą społecznej integracji poprzez sport.

Arkema akcje dzieci młodzież 2019

Fot. arch. Arkema

Od sezonu 2017/2018 Arkema jest oficjalnym partnerem Théâtre des Champs-Élysées. Firma sponsoruje opery dla najmłodszych widzów, przyczyniając się do popularyzacji muzyki klasycznej. Przedstawienia organizowane przez paryski teatr to świetna, przystępna forma edukacji muzycznej dzieci. W tym sezonie na potrzeby najmłodszych zrealizowana zostanie skrócona wersja opery Carmen Georgesa Bizeta.

Współpracując ze stowarzyszeniem Sport dans la Ville firma wspiera zaś integrację dziewcząt poprzez sport, współorganizując wycieczki i warsztaty. Producent jest również sponsorem festiwalu StreetFootballWorld Festival 19, specjalnej imprezy w której udział weźmie 50 delegacji młodych ludzi z różnych stron świata. Odbędzie się ona w trakcie ostatniego tygodnia Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Kobiet 2019.

Źródło: Arkema