REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Arkema w indeksie CAC 40 ESG

Arkema dołączyła do czterdziestu firm, które skupia nowy indeks CAC 40 ESG na giełdzie paryskiej. Jest to 40 przedsiębiorstw, które reprezentują najlepsze praktyki w obszarze środowiska, społeczeństwa i zarządzania.

Arkema indeks CAC 40 ESG

Fot. Free-Photos / pixabay.com

Fakt, że Arkema znalazła się w tym gronie, jest potwierdzeniem jej zaangażowania w działania w służbie gospodarce zrównoważonego rozwoju. Jako odpowiedzialny producent Arkema stara się też rozwiązywać globalne problemy, takie jak postępująca urbanizacja, wyczerpywanie się zasobów czy zmiany klimatyczne. Robi to, dostarczając swoje innowacyjne rozwiązania lub optymalizując swoje operacje.

To nie wszystko. Producent podkreśla również, że kładzie nacisk na dialog oraz internacjonalizację i feminizację swojego personelu. Grupa aktywnie zajmuje się również kwestiami społecznymi oraz oczekiwaniami swoich interesariuszy.

Źródło: Arkema

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA