REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Arkema na liście Top 100 Global Innovators

Już po raz siódmy z rzędu Arkema znalazła się na liście Top 100 Global Innovators. Zestawienie, przygotowywane przez Clarivate Analytics, ma wyróżnić firmy, które szczególnie dużo uwagi poświęcają pracom rozwojowo-badawczym i innowacyjnym rozwiązaniom.

Arkema Top 100 Global Innovators

Fot. arch. Arkema

Jak stwierdził dyrektor generalny Arkemy, Thierry Le Hénaff, innowacyjność zawsze była dla firmy jedną z podstawowych wartości. Dlatego też zarząd i cały zespół Arkemy jest bardzo dumny z wyróżnienia, przyznanego już siódmy rok z rzędu.

Firma Clarivate Analytics, sporządzająca listę, doceniła innowacje Arkemy w dziedzinie lekkich materiałów, druku 3D, akumulatorów litowo-jonowych, elektroniki organicznej oraz klejów. Ponadto zwrócono uwagę na działania badawczo-rozwojowe ukierunkowane na otrzymanie nowych produktów, które można bez trudu poddać recyklingowi.

Źródło: Arkema

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA