REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Aplikacja Sherwin-Williams ułatwi wybór farby ochronnej

Do nowych aplikacji oferowanych przez producentów farb dołączyła Oil & Gas od Sherwin-Williams. Ma ona pomóc klientom dokonać właściwego wyboru farby ochronnej z oferty Sherwin-Williams.

Oil & Gas Sherwin Williams

Fot. josullivan.59 / Foter.com / CC-BY-NC-SA 2.0

Aplikacja Oil & Gas jest przeznaczona dla właścicieli rafinerii i platform wiertniczych, a także zbiorniko-naczep, rurociągów, wież chłodniczych i cystern kolejowych. Wszystkie te obiekty wymagają specjalistycznych powłok ochronnych, i te właśnie pomaga dobrać nowa aplikacja Sherwin-Williams.

Tylko kilka wciśnięć guzika

Jak zachwala Ron Knecht, dyrektor oddziału Oil & Gas North America Sherwin-Williams, dzięki aplikacji wystarczy tylko kilka wciśnięć guzika, aby ustalić jaką farbę zastosować. Nie trzeba samodzielnie przeglądać katalogu produktów i zastanawiać się, który system będzie najlepszy i dlaczego. Oil & Gas to obecnie jedyne tego typu narzędzie na rynku.

Wystarczy podać kilka informacji na temat typu obiektu, który ma zostać zabezpieczony. W odpowiedzi klient otrzymuje propozycję systemu malarskiego wraz z odpowiednim podkładem, a także DFT każdej warstwy. Kliknięcie na nazwę produktu otwiera jego kartę techniczną, gdzie znaleźć można wszystkie dodatkowe informacje, łącznie ze wskazówkami dotyczącymi aplikacji farby.

Aplikacja Oil & Gas jest dostępna w wersji na systemy iOS i Android. Można ją pobrać ze strony App Store oraz Google Play.

Nowa era w branży farbiarskiej?

W ostatnim czasie podobne narzędzia pojawiają się jak grzyby po deszczu. Wcześniej Sherwin-Williams opracował SeaGuard – aplikację ułatwiającą wybór farby okrętowej, natomiast AkzoNobel zaproponował Intertrac do oceny ryzyka porastania w zależności od trasy, jaką pokonuje statek, oraz Interplan Mobile do szybkiego przeglądu zakładu i jego kontroli pod kątem korozji.

Również producenci farb dekoracyjnych nie próżnują, o czym mogą świadczyć takie narzędzia jak Wizualizer 2.0 czy Dulux Visualizer. Wygląda na to, że dzięki nowoczesnym technologiom wybór farby wkrótce nie będzie już żadnym problemem.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA