REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Anton Paar przejmuje CSM Instruments

15 listopada podpisany został kontrakt na mocy którego szwajcarska firma CSM Instruments przeszła w ręce Anton Paar. Jednostka będzie od tej pory funkcjonować pod nazwą „CSM Instruments SA | A company of Anton Paar”, a jej siedziba pozostanie w Peseux w Szwajcarii.

Anton Paar

Podpisanie kontraktu. Od lewej: dotychczasowy prezes CSM Instruments, Jacques Francoise, i dr Jakob Santner z Anton Paar. Fot. arch. Anton Paar

CSM Instruments to obecny na rynku od 30 lat producent sprzętu do badania właściwości mechanicznych materiału. Wśród klientów firmy znajdują się zarówno uczelnie i instytuty badawcze, jak i przedstawiciele przemysłu samochodowego, inżynierii środowiska czy nauk biologicznych.

Zdaniem Friedricha Santnera, prezesa Anton Paar, produkty CSM Instruments doskonale uzupełnią ofertę firmy, a wiedza i doświadczenie specjalistów z CSM bardzo pomoże w dalszym rozwoju Anton Paar. Specjalizujący się w przyrządach do badania właściwości reologicznych farb oraz właściwości powierzchniowych materiału koncern posiada obecnie już 21 oddziałów na całym świecie. Dzięki kupnie CSM Instruments umocni się jego pozycja na rynku.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA