REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kwiaty, pastele i Skandynawia – inspiracje Farrow & Ball

Projektanci Farrow & Ball proponują kilka nowych zestawień kolorystycznych, wykorzystujących najmodniejsze w sezonie odcienie.

Farrow & Ball

Fot. arch. Farrow & Ball

Contemporary Florals – czyli motywy kwiatowe w nowoczesnej odsłonie. Tłem dla kwiecistych zasłon i poduszek jest ciemnoniebieski Stiffkey Blue, zaś odrobinę słońca wprowadza do całej kompozycji krzesło pomalowane na żółto (Yellowcake).

Bloomsbury Bedroom – zestaw nawiązujący do działalności Grupy Bloomsbury – grona artystów na czele z Vriginią Woolf, którzy w latach 20. spotykali się w Charleston by dyskutować o sztuce, wspólnie bawić się i tworzyć. Kompozycja ta ma w sobie sporo z charlestońskiego stylu. Podłoga utrzymana została w kolorze India Yellow, listwy i okna w odcieniu Charleston Gray, na ścianach i suficie króluje natomiast romantyczny Setting Plaster. Dopełnieniem całości jest cukierkowy róż Nancy’s Blushes.

Elegance & Drama – elegancka kompozycja opierająca się na połączeniu tapety Rosslyn z szarą farbą Mole’s Breath. Elementy wyposażenia pomalowane farbą Wevet podkreślą schludność wystroju. Aby przełamać szarą powagę warto dorzucić odrobinę żywej zieleni Arsenic.

Nautical With a Contemporary Twist – propozycja idealna do pokoju małego chłopca. Zderzenie dwóch żywiołów – błękitnej tapety Tessella w klimacie żeglarskim i mocno pomarańczowej farby Charlotte’s Locks – wniesie powiew świeżości i stworzy idealny nastrój zarówno do zabawy, jak i odpoczynku. Zrównoważą i spoją cały wystrój stonowane szarości i błękity: Mole’s Breath i Cabbage White. Idealnym dopełnieniem będą zaś żeglarskie dekoracje – kotwice i łańcuchy.

Calming Powder Room – odprężający, bardzo dziewczęcy zestaw. Pomalowane farbą w odcieniu Mole’s Breath ściany stworzą nastrój zapadającego zmierzchu, podczas gdy przydymiony Setting Plaster przyda wnętrzu różanego blasku. Do tego szary Purbeck Stone na drzwiach i framugach, pastelowy Dimity na podłodze, odrobina świeżego Pink Ground i kojącego Pale Powder – i voilà!

Vintage Scandinavia – opcja świeża i pełna energii, zgrabnie łącząca stare z nowym. Idealna dla miłośników starych mebli, skandynawskiego wystroju i ideologii zrób-to-sam. Podstawą jest śnieżna tapeta Polka Square, pozostałe kolory zaś – spokojne All White i Shaded White oraz soczyste Middleton Pink i Yellowcake – można łączyć i zestawiać wedle własnego uznania.

Źródło: Farrow & Ball

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA