REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Allnex kupuje żywice Desmolux

Allnex ogłosił, że zakupił od firmy Bayer jej linię żywic Desmolux®. Jest to krok w kierunku zdobycia dominacji na światowym rynku żywic.

Allnex

Fot. Allnex

Desmolux to żywice sieciowane radiacyjnie, linia ta będzie więc uzupełnieniem należącej już do Allnex serii Ebecryl® UV/EB. Transakcja umożliwi firmie wejście na nowe obszary zastosowań, a także rozszerzenie swojej obecności na rynku.

Allnex powstał z przekształcenia oddziału żywic Cytec Industries, kiedy ten został przejęty przez Advent International w kwietniu 2013. Fakt, że pierwsza tak duża transakcja podjęta została już po trzech miesiącach świadczy o tym, że firma ma ambitne plany i chce szybko zdobyć miejsce w czołówce światowych producentów żywic.

Źródło: Allnex

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA