REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

AkzoNobel i McLaren Racing rozszerzają współpracę

Zespół McLaren Racing rozszerzył i przedłużył swój kontrakt z AkzoNobel. Ten nowy etap ma pogłębić sukces, wypracowany w ramach dotychczasowej, 13-letniej współpracy oraz odkryć nowe możliwości w dziedzinie zrównoważonego rozwoju.

AkzoNobel McLaren Racing

Fot. arch. AkzoNobel

Oprócz tytułu oficjalnego partnera w dziedzinie rozwiązań lakierniczych (Official Partner: Coatings Solutions) holenderski koncern zyskał również tytuł partnera w dziedzinie zrównoważonego rozwoju (Sustainability Partner). Oznacza to współpracę w dużo szerszym zakresie.

Wiele wspólnych innowacji

Obydwie strony kontraktu zaproponowały różne inicjatywy, o które ma zostać poszerzony zakres współpracy. Jak mówi Patrick Bourguignon, dyrektor oddziału Automotive and Specialty Coatings AkzoNobel:

Jesteśmy niesamowicie dumni i podekscytowani z rozszerzenia współpracy z tak długoletnim i cenionym partnerem, dzięki czemu razem będziemy w stanie osiągnąć więcej. Nasze wspólne dążenie do najlepszych wyników i innowacji napędzi nasz rozwój i nada dodatkowy wymiar naszej formule sukcesu.

AkzoNobel i McLaren Racing współpracują od roku 2008. Wspólnie wypracowali wiele innowacyjnych rozwiązań w zakresie powłok i lakierów, które przysłużyły się nie tylko pojazdom Formuły 1 McLaren, ale i zostały wykorzystane w innych branżach.

Pierwszy wyścig w przyszłym miesiącu

Tegoroczny samochód Formuły 1 zespołu McLaren, MCL36, ma zostać zaprezentowany w połowie lutego. Pierwszy wyścig Grand Prix odbędzie się 20 marca w Bahrajnie.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA