a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweAkzoNobel i McLaren Racing rozszerzają współpracę

AkzoNobel i McLaren Racing rozszerzają współpracę

Zespół McLaren Racing rozszerzył i przedłużył swój kontrakt z AkzoNobel. Ten nowy etap ma pogłębić sukces, wypracowany w ramach dotychczasowej, 13-letniej współpracy oraz odkryć nowe możliwości w dziedzinie zrównoważonego rozwoju.

AkzoNobel McLaren Racing

Fot. arch. AkzoNobel

Oprócz tytułu oficjalnego partnera w dziedzinie rozwiązań lakierniczych (Official Partner: Coatings Solutions) holenderski koncern zyskał również tytuł partnera w dziedzinie zrównoważonego rozwoju (Sustainability Partner). Oznacza to współpracę w dużo szerszym zakresie.

Wiele wspólnych innowacji

Obydwie strony kontraktu zaproponowały różne inicjatywy, o które ma zostać poszerzony zakres współpracy. Jak mówi Patrick Bourguignon, dyrektor oddziału Automotive and Specialty Coatings AkzoNobel:

Jesteśmy niesamowicie dumni i podekscytowani z rozszerzenia współpracy z tak długoletnim i cenionym partnerem, dzięki czemu razem będziemy w stanie osiągnąć więcej. Nasze wspólne dążenie do najlepszych wyników i innowacji napędzi nasz rozwój i nada dodatkowy wymiar naszej formule sukcesu.

AkzoNobel i McLaren Racing współpracują od roku 2008. Wspólnie wypracowali wiele innowacyjnych rozwiązań w zakresie powłok i lakierów, które przysłużyły się nie tylko pojazdom Formuły 1 McLaren, ale i zostały wykorzystane w innych branżach.

Pierwszy wyścig w przyszłym miesiącu

Tegoroczny samochód Formuły 1 zespołu McLaren, MCL36, ma zostać zaprezentowany w połowie lutego. Pierwszy wyścig Grand Prix odbędzie się 20 marca w Bahrajnie.

Źródło: AkzoNobel