REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

50. urodziny Nap-Gard od Axalta CS

Axalta Coating Systems świętuje 50. urodziny swojej marki Nap-Gard – linii epoksydowych farb proszkowych do zadań specjalnych.

Nap-Gard

Fot. arch. Axalta CS

Nap-Gard gwarantuje m.in. ochronę antykorozyjną prętów zbrojeniowych do umacniania betonu, rur do transportu paliw i gazów oraz zaworów, nawet jeśli mają kontakt z agresywnymi chemicznie ściekami czy słoną wodą morską. Farby te są bardzo odporne na temperatury, dlatego mogą być stosowane niemal w każdych warunkach.

Z okazji rocznicy Michael Cash, starszy wiceprezes Axalty i prezes Industrial Coatings, mówił o pięćdziesięciu latach sukcesów i rozwoju marki. Jest to doskonała motywacja do dalszej pracy i oferowania klientom jeszcze lepszych i bardziej zaawansowanych technologicznie produktów.

Źródło: Axalta Coating Systems

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA