REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

16 nowych odcieni farb Alesta

W palecie Alesta Global Color Collection – linii architektonicznych farb proszkowych Axalta Coating Systems – pojawiło się 16 nowych odcieni. Są one inspirowane słynnymi budowlami z różnych części świata.

Alesta

Budynek Opery w Sydney był jedną z inspiracji dla nowych odcieni farb Alesta.
Fot. szeke / Foter.com / CC-BY-NC-SA

Inspiracją dla nowych kolorów w palecie Alesta Global Color Collection stały się architektoniczne ikony, takie jak Pałac Westminsterski w Londynie, Most Rialto w Wenecji, Opera w Sydney czy Fort Amber w Indiach. W ten sposób klienci Axalta CS mają do dyspozycji 16 nowych, unikatowych odcieni.

Alesta to farby proszkowe, które oferują różne stopnie połysku oraz trwały kolor, dlatego wpiszą się w niemal każdy projekt architektoniczny. Są przyjazne środowisku, odporne na warunki atmosferyczne, elastyczne i odporne na ścieranie, idealne na poręcze, ogrodzenia oraz architektoniczne elementy aluminiowe.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA