REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Colorful Communities – 57 kolorowych miejsc w 2016!

Kolorowy park i plac zabaw w San Juan del Rio w Meksyku, barwny mural w Cieszynie, malowidła na ścianach ośrodka zdrowia dla ciężko chorych dzieci w Ohio w USA. To tylko kilka przykładów tego, co zdziałano w roku 2016 w ramach programu PPG Colorful Communities. Firma podsumowuje kolejny rok swojej akcji.

Colorful Communities PPG 2016

Fot. PPG

W minionym roku dzięki programowi Colorful Communities odmienionych zostało prawie 60 miejsc w różnych zakątkach świata. Także w Cieszynie, gdzie firma PPG przyłączyła się do tworzenia muralu w ramach festiwalu Mur Art. W roku 2015 w ramach programu PPG Cieszyn zyskał nowy, kolorowy plac zabaw.

1,8 mln szczęśliwych ludzi

Colorful Communities, akcja rozpoczęta w roku 2015, ma na celu upiększenie zaniedbanych miejsc w miastach, gdzie PPG ma swoje siedziby. W realizacji projektów biorą udział wolontariusze PPG, a koncern dostarcza wszelkie potrzebne materiały – farby i narzędzia – oraz wsparcie finansowe.

Od czasu uruchomienia programu w roku 2015 firma zrealizowła prawie 70 projektów (listę tych zrealizowanych jeszcze w roku 2015 można znaleźć tutaj), przekazując na ten cel 35 200 litrów farb i 1,5 mln $. Ponad 3400 wolontariuszy poświęciło 17 400 godzin na malowanie, naprawianie, czyszczenie i inne formy pomocy. W efekcie program wpłynął na życie 1,8 mln ludzi w 20 krajach świata.

Ambitne plany na rok 2017

Mimo tak intensywnych działań w minionym roku, PPG nie zamierza zwalniać tempa. Program będzie kontynuowany – na rok 2017 zaplanowano ok. 75 nowych projektów.

Colorful Communities PPG 2016

Fot. PPG

Źródło: PPG

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA