a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweCentrum szkoleniowe Axalta Refinish Academy Nordic

Centrum szkoleniowe Axalta Refinish Academy Nordic

W szwedzkim Sisjön, 20 minut drogi na południe od Göteborga, otwarty został nowy ośrodek Axalty – Axalta Refinish Academy Nordic. Ma on pełnić funkcję centrum szkoleniowego dla fachowców z krajów nordyckich.

Axalta Refinish Academy Nordic

Fot. arch. Axalta Coating Systems

Ale Axalta Refinish Academy Nordic to nie tylko ośrodek szkoleniowy. W budynku mieszczą się także nowe biura zarządu Axalty na kraje nordyckie oraz centrum sprzedaży na rynek szwedzki.

Jak tłumaczy Gilles Navez, dyrektor marketingu i strategii Axalta w Europie, lakiernicy będą się tu szkolić z zastosowania najnowszych produktów Cromax, Spies Hecker i Standox oraz nowoczesnego sprzętu. Z warsztatów w Axalta Refinish Academy Nordic mają oni wynieść nie tylko pewność siebie i umiejętności, ale również nawyki, dzięki którym ich praca będzie tak efektywna, jak to tylko możliwe.

Centrum mieści trzy sale ćwiczeniowe, dwie nowoczesne kabiny lakiernicze oraz trzy mieszalnie, po jednej dla każdej z trzech marek lakierów samochodowych Axalta. Poza tym uczestnicy szkoleń mają do dyspozycji wygodny, urządzony w duchu skandynawskim, gdzie mogą odpocząć, zrelaksować się i porozmawiać.

Źródło: european-coatings.com